Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

279149509 698154004938900 9189996648478456829 n

Kolarskie podsumowanie w telegraficznym skrócie

W dniach 21- 24 kwietnia, w Glasgow (Szkocja), na Tissot UCI Nations CUP (kiedyś Puchar Świata) startowały zawodniczki Klubu Kolarskiego „Ziemia Darłowska”. W wyścigu na 500 metrów IV była Marlena Karwacka. W sprincie drużynowym nasza ekipa z Marleną i Nikolą Sibiak w składzie, zajęły V miejsce, zaś Nikola Wielowska z drużyną zajęły VII miejsce w wyścigu drużynowym na dochodzenie.

W Pucharze Polski w Lublinie w wyścigu ze startu wspólnego III była Gabriela Kaczmarczyk, VI Weronika Rybarczyk, zaś VIII Laura Witkowska (juniorki młodsze). W wyścigu juniorek Laura Rybkiewicz była V, zaś Marcela Drygalska VIII. III w Orliczkach była Wiktoria Milde.

Pomorze Zachodnie posumowało, sportowo, rok 2021, Klub Kolarski „Ziemia Darłowska”, a także Miasto Darłowo. Klub zajął wysokie III miejsce wśród wszystkich klubów województwa, zaś także III zajęło Miasto Darłowo, w kategorii najlepszych samorządów w zachodniopomorskim.