Królewskie Miasto Darłowo   Darłowo na Facebook'u Darłowo na YouTube Radio Koszalin Pogoda

Darłowo - Darłówko idealny duet do wypoczywania
linia ozdobna
Królewskie Miasto Darłowo linia ozdobna

Najbliższe imprezy

Media i Sztuka - festiwal w Darłowie

 

Organizator: Miasto Darłowo & DOK

Rozpoczęcie: 2018-07-13

Zakończenie: 2018-07-15

Lokalizacja: Darłówko Zachodnie - ul. Dorszowa

 

Media i Sztuka - festiwal w Darłowie |Program|

 

Przedstawiamy szczegółowy program 8. edycji festiwalu Media i Sztuka. Trzy dni spotkań, wydarzeń, warsztatów ... wspaniali goście, niesamowita publiczność a do tego szum fal, słońce i morski klimat. Zapraszamy do Darłowa - Darłówka: duetu idealnego do wypoczywania. Miasta wartego zachodu.  

 

Media i Sztuka: Marina Royale Darłowo: 13-15 lipca 2018. Darłówko Zachodnie - nabrzeże portowe przy Marina Royale (obok wejścia na plażę - ul. Dorszowa). 

 

-------------

Prowadzenie: Michał Olszański i Arkadiusz Sip.

 

13 LIPCA / PIĄTEK

 

HALA FESTIWALOWA

16.00 -  Inauguracja Festiwalu: Michał Olszański i Arkadiusz Sip. 

16.05 -  Koncert orkiestry symfonicznej Filharmonii Koszalińskiej:  "Polskie piosenki z filmów  

               przedwojennych" Piotr Rafałko - tenor, Jan Walczyński - dyrygent.

18:00 -  Ja. Lech Wałęsa - prowadzenie Cezary Łazarewicz  i Ewa Winnicka.

19:30 -  Wernisaż wystawy fotograficznej "Dzieci świata" podróżnika Edwarda Grzegorza Funke - 

              prowadzenie Andrzej Mielcarek.

20:00 -  Gaumardżos! Opowieści z Gruzji - podróżnicy Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller - 

              prowadzenie Ewa Winnicka i Cezary Łazarewicz.

21:00 -  Zdzisław Beksiński nieznany - prezentacja multimedialna Ewa Barycka 

              Fundacja "Beksiński".

22:00 -  Daniel Kalinowski: Monodram "Higiena" wg Witkacego.

 

hala POC Marina Royale  

17.30 - "Inwestowanie w kulturę" - prowadzenie Michał Olszański i Arkadiusz Sip.

 

Rynek przed Ratuszem 

Darłowo Plac Kościuszki (w razie złej pogody kino "Bajka" Darłowo ul. Morska 56)

22:00 -  Seans filmu "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy"  w reżyserii Janusza   

              Majewskiego.

22:00 -  Szkło Kontaktowe TVN24 na żywo z Darłowa - bez udziału publiczności.

 

 

14 LIPCA / SOBOTA 

 

HALA FESTIWALOWA

10:00 -  Kamila Kielar podróżniczka: "Pacific Crest Trail - Year Of Ice And 

              Fire" - prowadzenie Jarosław Rochowicz.

11:00 -  Bartosz Malinowski podróżnik: "Wielki Szlak Himalajski   

              2015-2019" - prowadzenie Jarosław Rochowicz.

12:00 -  Katarzyna Zawadzka: "Zawód - aktor" - prowadzenie Ryszard Jaźwiński.

13:00 -  Tomasz Sianecki i Marek Przybylik: "Kulisy telewizji TVN24".

14:00 - 1968 - rok, który zmienił świat - o książce "1968. Czasy nadchodzą nowe" 

               Magdalena Grzebałkowska rozmawia z autorami Ewą Winnicką 

               i Cezarym Łazarewiczem.

15:00 -  Beata Tadla o książce "Czego oczy nie widzą" - prowadzenie Tomasz Sianecki.

16:00 -  Wspomnienia o Grzegorzu Miecugowie.

17:00 - Aleksander Doba podróżnik:  "Transatlantyckie wyprawy kajakowe" - prowadzenie 

             Jarosław Rochowicz.

18:00 - 22.00 - Przerwa techniczna.

22:00 -  Projekcja dwóch odcinków serialu "Za marzenia" - zapowiedź Anna Karczmarczyk 

               i Piotr Nerlewski.

 

 

Sala Piaskowa w hotelu Lidia 

(ulica Dorszowa 3 - parter)

10:00 -  Robert Robb Maciąg prezentacja: "Tuk Tuk Cinema" .

10:30 -  Robert Robb Maciąg: warsztaty indyjskie dla rodzin.

13:00 -  Arkady Fiedler podróżnik:  „Electric Explorer - pierwsza w historii podróż samochodem 

               w 100% elektrycznym przez Afrykę" - prowadzenie Jarosław Rochowicz.

14:00 -  Marina Hulia "Recydywista" - prowadzenie Michał Olszański.

15:00 -  "Dwanaście srok za ogon" laureat Nike Publiczności Stanisław Łubieński -

               prowadzenie Adam Szaja.

16:00 -  "Echo" Magdalena i Maksymilian Rigamonti opowiadają o poszukiwaniach śladów        

               wołyńskich wiosek  - prowadzenie Cezary Łazarewicz.

17:00 -  Spotkanie z serialem "Za marzenia" : główni aktorzy Anna Karczmarczyk 

               i Piotr Nerlewski, autorka powieści Karolina Frankowska oraz reżyser Olga Chajdas - 

               prowadzenie Ryszard Jaźwiński.

18:00 -  Dorota Masłowska: Od "Wojny polsko - ruskiej" po "Innych ludzi" - 

              prowadzenie Adam Szaja.

 

12:00 -  Drugie śniadanie mistrzów TVN24 na żywo - Marcin Meller i jego goście - 

              bez udziału publiczności. 

22:00 -  Szkło Kontaktowe TVN24 na żywo - bez udziału publiczności.

 

Scena plenerowa obok hali festiwalowej (ulica Dorszowa wejście na plażę zachodnią)

19:50 -  Wręczenie nagrody Fala Festiwalu Media i Sztuka.

20:00 -  Koncert Patrycji Markowskiej.

 

15 LIPCA / NIEDZIELA

 

Hala festiwalowa 

10:00 -  Adam Szostek podróżnik: "Szlakiem najmłodszego sportu olimpijskiego" - 

              prowadzenie Jarosław Rochowicz.

11:00 - Tomasz Grzywaczewski podróżnik:"Granice marzeń - od wojny w Donbasie po Górski  

               Karabach" - prowadzenie Jarosław Rochowicz.

12:00 -  Godzina prawdy: Gość Michała Olszańskiego - Iwona Guzowska "Najważniejsza   

              decyzja". Wielokrotna Mistrzyni Świata w kick-boxingu i boksie.

13:00 -  Magdalena Grzebałkowska: "Komeda. Osobiste życie jazzu" - 

               prowadzenie Ewa Winnicka.

14:00 - Bruno Ciechowski: Premiera książki  „Obcy astronom" Grzegorza Ciechowskiego - 

               prowadzenie Filip Łobodziński.

15:00 -  Jacek Dehnel: Od "Lali" do "Krivoklata" prowadzenie Adam Szaja.

16:00 -  Filip Łobodziński o książkach "Duszny kraj" i „Tarantula" Boba Dylana - 

               prowadzenie Artur Burszta.

17:00 - Finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej komentują Michał Olszański i Lesław Ćmikiewicz.    

               Brązowy medalista Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

21:00 -  Koncert Dylan.pl.

 

 

Rynek przed Ratuszem 

Darłowo Plac Kościuszki

10:00 -  Literacka wycieczka po Darłowie - prowadzenie Cezary Łazarewicz.

 

Sala Piaskowa w hotelu Lidia 

(ulica Dorszowa 3 - parter)

10:00 - 14:00 - "Rodzinne wakacje z kulturą" prowadzenie Ania Makowska- Kowalczyk 

               i Kazio Sponge.

10:00 -  Sambor Dudziński: muzyka.

11:00 -  Tomasz Broda: sztuki plastyczne.

12:00 -  Franciszka Kierc-Franik: taniec.

13:00 -  Maksymilian Rigamonti: fotografia.                                    

14:00 - "Zapiski na paczce papierosów" Antoniego Pawlaka - z autorem rozmawiają 

               Cezary Łazarewicz i Ewa Winnicka.

19:00 -  Zwierzęta duże i małe - spotkanie z Adamem Wajrakiem - prowadzenie 

             Anna Dziewit- Meller.

 

ORGANIZATORZY ZASTRZEGAJĄ SOBIE PRAWO DO ZMIAN W PROGRAMIE, 

WYNIKAJĄCYCH Z PRZYCZYN OD NICH NIEZALEŻNYCH.

 

 

 

Zobacz nas na Facebook'u

Polityka prywatności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 

Zgadzam się Nie, chcę dowiedzieć się więcej