Królewskie Miasto Darłowo   Darłowo na Facebook'u Darłowo na YouTube Radio Koszalin Pogoda

Darłowo - Darłówko idealny duet do wypoczywania
linia ozdobna
Królewskie Miasto Darłowo linia ozdobna

Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki

Ostatnim akordem wręczania stypendiów za I semestr była uroczystość nagrodzenia gimnazjalistów z Miejskiego Gimnazjum. Włodarz miasta gratulując najlepszym nie ukrywał, że wielkość nagrody może zmobilizować tych, którzy teraz ocierają się o nią, ale brak było determinacji lub motywacji do uzyskania średniej ocen na poziomie 4,75.Uczniowie wraz z towarzyszącymi im rodzicami odebrali nagrody finansowe od Burmistrza Miasta, a Pani Małgorzata Świątkowska dyrektor Gimnazjum wręczyła dyplomy. Podobnie jak w innych placówkach bardzo wyraźny był wzrost ilości przodowników nauki. Łącznie w Gimnazjum przekazano stypendia w wysokości 8.500 zł i jest to dwukrotność tego co przekazano w I półroczu ubiegłego roku szkolnego.

A wyróżnionymi zostali:  kl. II a - Grodzka Anna -5,31, Nowakowska Maja - 4,94, Tomaszewska Amelia - 5,13

Kl. II b: Połczyńska Laura - 4,88, Szymczak Piotr - 4,80, Wysocki Nikodem - 4,94. Bukowska Julia - 4,88,

Kl. II c: Gałuszewski Krzysztof - 4,75, Górska Roksana - 5,44, Kuriata Zuzanna - 5,13, Piłat Agata - 5,00, Stasiak Aleksandra - 5,00, Podwałka Aleksander - 4,88, Tyfel Adrian - 4,87.

Klasa II d: Fiedorowicz Dominika - 5,06, Jasińska Wiktoria - 4,81, Schulz Zuzanna - 4,75, Strzelecka Martyna - 4,81.

Klasa III a: Rzepka Mateusz - 4,77, Gibuła Natalia - 4,86, Grodz Julian - 5,21, Jazowska Justyna - 5,93, Karska Natalia - 5,08, Miszczuk Julia - 5,36, Musiał Wiktoria - 5,00, Stefańczuk Aurelia - 5,29,

Klasa III b: Sobieraj Wojciech - 4,79, Struś Hanna - 5,00

Klasa III c: Sołtysińska Marlena - 5,50

Klasa III d: Burek Dominika - 5,00, Kuczmarska Aleksandra - 5,29.

Klasa III e: Augustyniak Wiktoria - 4,92, Bednarz Amanda - 4,86, Olszewska Wioleta - 5,21.

Stypendia sportowe:  klasa II: Bednarczyk Aleksander, Walków Filip, Bukowska Julia, Włodarczyk Krystian, Chojniak Jakub, Kociński Oskar, Michorowska Adriana, Podwałka Aleksander, Rybarczyk Róża, Tyfel Adrian, Grodzka Anna, Jazowska Justyna.

Klasa III: Brzezicka Natalia, Dudek Weronika, Pietruszewicz Oliwia, Podlasiewski Gabriel, Sobieraj Wojciech, Struś Hanna, Baraniecka Marta, Gawęda Paulina, Banaś Jakub.

 

Na zdjęciach: gimnazjalni przodownicy nauki

 

oss

Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki  Gimnazjaliści nagrodzeni za wyniki

Opublikowano: 2018-02-07

 

Zobacz nas na Facebook'u

Polityka prywatności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 

Zgadzam się Nie, chcę dowiedzieć się więcej