Królewskie Miasto Darłowo   Darłowo na Facebook'u Darłowo na YouTube Radio Koszalin Pogoda

Darłowo - Darłówko idealny duet do wypoczywania
linia ozdobna
Królewskie Miasto Darłowo linia ozdobna

Komplet wyników: IV Bieg Niepodległości

Darłowo, 13 listopada 2017 roku

 

IV Bieg Niepodległości , Darłowo 12.11.2017 r. - komplet wyników.

Bieg główny:

Dystans: 12 km.

Ilość uczestników: 181.

Nagrody: w kategoriach generalnych - I m.  500zł, II m. 300zł, III m. 200zł, puchary, dyplomy;

                  w kategoriach „darłowskich" - puchary, dyplomy;

                  dla wszystkich uczestników - pamiątkowe medale.    

Kategoria generalna mężczyzn:

1.     Iukhymchuk Mykola - 39:08,

2.     Błaszczyk Patryk - 40:35,

3.     Obukhovskyi Oleksi - 42:24.

Kategoria generalna kobiet:

1.     Lehonkova Natalia - 48:39,

2.     Ptashuk Katsiaryna - 48:47

3.     Kuklińska-Nurkowska Lucyna 56:01.

Kategoria - „Najlepszy Darłowianin":

1.     Mierzwa Witold - 47:30,

2.     Rudnikowski Maciej - 48:59,

3.     Durman Dawid - 50:29.

Kategoria - „Najlepsza Darłowianka"

1.     Bylińska Edyta - 1:05:22,

2.     Worobiej Aleksandra - 1:11:54.

 

Biegi dziecięce i młodzieżowe:

Ilość uczestników: 80.

Nagrody : w każdej kategorii - medale: złoty, srebrny, brązowy; dyplomy.

Dziewczęta: klasa 1-2 szkoła podstawowa, 200m

I miejsce - Martyna Jabłońska

II miejsce - Nikola Podolska

III miejsce - Lena Sapińska

Chłopcy: klasa 1-2 podstawowa, 200m

I miejsce - Igor Buze

II miejsce - Szymon Kamelski

III miejsce - Patryk Gondek

Dziewczęta: klasa 3-4 podstawowa, 400m

I miejsce - Zofia Kosicka

II miejsce - Weronika Nowak

III miejsce - Natalia Kęsik

Chłopcy: klasa 3-4 podstawowa, 400m

I miejsce- Kajetan Kosicki

II miejsce - Oliwier Rękas

III miejsce - Franciszek Sajko

Dziewczęta: klasa 5-6 podstawowa, 600m

I miejsce - Emilia Karska

II miejsce - Małgorzata Tykwińska

III miejsce - Pola Sapieja

Chłopcy: klasa 5-6 podstawowa, 600m

I miejsce - Aleksander Nurowski

II miejsce - Jakub Wilczewski

III miejsce - Igor Kaziszyn

Dziewczęta : klasa 7 szk. podst.- kl. 2 gimnazjum, 800m

I miejsce - Anna Grodzka

II miejsce - Julia Jabłońska

III miejsce - Agata Czajkowska

Chłopcy: klasa 7 szk. podst.- kl. 2 gimnazjum, 800m

I miejsce - Gracjan Syroka

II miejsce - Mariusz Lenart

III miejsce - Mateusz Rudnikowski

Chłopcy: klasa 3 gimnazjum-1 liceum/technikum, 1000m

I miejsce - Oliwier Jończyk

II miejsce - Piotr Długasiewicz

III miejsce - Krystian Małek

Dziewczęta: klas 2-3 liceum/technikum, 1200m

I miejsce - Klaudia Stefaniak

II miejsce - Magdalena Kapiszka

Chłopcy: klasa 2-3 liceum/technikum, 1200m

I miejsce - Piotr Sobieraj

II miejsce - Adam Nowicki

 

 

W. Śmigielski - UM Darłowo

Komplet wyników: IV Bieg NiepodległościKomplet wyników: IV Bieg NiepodległościKomplet wyników: IV Bieg NiepodległościKomplet wyników: IV Bieg NiepodległościKomplet wyników: IV Bieg NiepodległościKomplet wyników: IV Bieg Niepodległości

Zobacz nas na Facebook'u

Polityka prywatności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 

Zgadzam się Nie, chcę dowiedzieć się więcej