Królewskie Miasto Darłowo   Darłowo na Facebook'u Darłowo na YouTube Radio Koszalin Pogoda

Darłowo - Darłówko idealny duet do wypoczywania
linia ozdobna
Królewskie Miasto Darłowo linia ozdobna

Burmistrz nagrodził najlepszych uczniów darłowskich szkół

Darłowo, 12 lutego 2018 roku

Od wielu lat po feriach zimowych w darłowskich  szkołach pojawia się Burmistrz, aby nagrodzić prymusów w nauce i osiągnięciach sportowych. W tym roku Rada Miejska wyasygnowała na ten cel kwotę 75 tys. zł.

Pan Arkadiusz Klimowicz nagrodził 296 uczniów na łączną kwotę nagród w wysokości 35.575 zł. Przypomnijmy, że kwoty stypendium na 1 ucznia od ubiegłego roku szkolnego wynoszą od 400 zł do 100 zł. 

Najlepszymi uczniami, którym wręczono nagrody byli:

w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Żołnierza WOP,

Kl. IV a: Guzowicz Jagoda - 5,45, Guzowicz Nina - 5,64, Hołub Julia- 4,91, Maciejewska Weronika -5,00, Makuch Remigiusz - 5,00, Nowak Weronika - 4,82, Szwałek Mikołaj - 5,27, Zorn Błażej - 5,64,

Kl. IV b Górski Karol - 5,55, Christensen Fabienne - 5,00, Juśko Julian - 5,70, Kubicka Maja - 5,00, Kasprzykowski Kacper - 5,64, Kunysz Szymon - 5,00, Leska Aleksandra - 5,45, Leszczyński Fabian - 5,00, Liwandowski Dawid - 4,91, Rynkowska Hanna - 4,82, Sibiak Laura - 4,80, Wieczorek Wiktor - 4,82, Dydyna Jakub - 5,55,

Kl. IV c: Wieczorek Wiktoria - 5,82, Stempnakowska Amelia - 5,18, Mosiewicz Aleksandra - 5,18, Krzyżanowski Julian - 5,18, Bagnucka Hanna - 5,36.

Kl. IV d: Wojniusz Michalina - 5,18, Janecki Ryszard - 4,78, Piórecki Wojciech - 5,27, Końska Agata - 5,55, Kopiński Tobiasz - 5,00, Sajko Franciszek - 5,09.

Kl. IV e: Kaczorowski Kacper - 4,82, Długasiewicz Natasza - 5,00, Liput Nokola - 5,18, Chalecki Dawid- 5,55, Paszkiewicz Ignacy - 5,55.

Klasa IV f: Siemiątkowska Lena - 5,18, Breszka Maja - 4,91, Tepurska Magdalena - 5,30, Steciuk Jakub - 5,20, Kruk Hanna - 5,18, Piestrak Rozalia - 5,09, Adamska Paulina - 5,00, Mielczarek Karolina - 4,91, Kowalska Wiktoria - 5,09, Kijo Jakub - 4,82, Zdunek Zuzanna - 4,82.

Klasa IV g: Bobrowska Alicja -5,18, Lubowiecka Nina - 5,00, Karczewski Filip - 5,45,  Lubowiecki Marceli - 5,55,

Klasa V a: Natkańska Martyna - 5,64, Nałęcz – Szatkowska Kinga - 5,36, Bednarek Bartosz - 5,36, Sławiński Wiktor - 5,09.

Klasa V b; Mioduszewski Miłosz - 5,64, Kler Maja - 5,55, Bukowski Bruno - 5,27, Bednarczyk Zuzanna - 4,91, Kozłowska Hanna - 4,91, Witkowska Laura - 4,82, Pinkowska Maria - 5,00, Wiernicki Bartosz - 4,82.

Klasa V c: Kuriata Agata - 5,27, Wojciechowski Marcel - 5,27, Siwek Diana - 4,91, Wodyk Oliwia - 4,82, Peplińska Gabriela - 5,00.

Klasa V d: Karlikowska Agata - 5,36, Bogdan Mateusz - 5,09, Ejankowska Lena - 5,09, Schulz Sandra - 4,82, Milczarek Kinga - 5,09.

Klasa VI a: Lichański Kacper - 5,55, Suszek Hanna - 5,64, Karska Emilia - 5,64, Mielniczek Karolina - 5,09, Furmańska Agata - 5,00, Breszka Marianna - 5,00, Stefaniak Damian - 4,82, Sapieja Pola - 5,09, Kacprzyk Kacper - 5,09, Struś Katarzyna - 5,00, Gałecka Antonina - 4,91, Kruk Zuzanna - 5,09, Tetzlaff Oliwier - 4,91, Marek Katarzyna - 5,18, Nikola Lach - 4,82, Żmijewski Kacper - 4,91.

Klasa VI b: Bala Sebastian - 4,89, Kołaczkowski Bartosz - 5,73.

Klasa VI c: Olejnik Oliwia - 5,36, Malinowska Dominika - 5,00, Waluch Julia - 5,09, Wojtyczka Karolina - 5,00, Jarkowska Zofia - 4,91.

Klasa VI d: Wandycz Oliwier 4,82, Głażewski Jan - 5,00, Mazur Katarzyna - 4,91.

Klasa VI e: Jędrzejewska Weronika - 5,55, Markiewicz Mateusz - 5,18, Grońska Maja - 5,45, Kulińska Wiktoria - 5,27, Boruch Hanna - 5,45, Wojnicka Wiktoria - 5,18.

Klasa VII a: Tiupin – Szulc Karina - 5,29, Brzozowska Wioletta - 4,79.

Klasa VII b: Tarnionek Patrycja - 5,62, Kaczor Kinga - 5,21, Iwko Nadia - 5,43, Rychlewska Zuzanna - 5,50, Wac Anastazja - 4,86.

Klasa VII c: Król Mateusz - 5,79, Klimowicz Aleksander - 5,43, Byrwa Dominika - 5,21, Szypulska Angelika - 5,29, Bukowska Matylda - 5,43, Siemiątkowska Maja - 4,93, Borkowski Dorian - 5,00.

Klasa VII e: Jóźwiak Michalina - 5,86, Krzemiński Patryk - 5,36, Kosowski Marek - 5,71, Krawiecka Zuzanna - 5,50, Mieczkowski Maciej - 4,86, Witkowska Kinga Marika - 5,00, Podlipny Wiktoria - 4,86,

Stypendia sportowe otrzymali:

Klasa IV: Danilczuk Julia, Nowak Weronika, Szwałek Mikołaj, Zorn Błażej. Gębicki Jakub, Koński Kacper, Sajko Franciszek, Chalecki Dawid, Lubowiecka Nina, Ciach Maja.

Klasa V: Cybulski Szymon, Kozłowska Hanna, Bukowski Bruno, Wodyk Oliwia, Ordak Bartosz, Wójcik Dominik, Wawrzyniak Rafał.

Klasa VI: Lichański Kacper, Żmijewski Kacper, Suszek Hanna, Struś Katarzyna, Karska Emilia, Marek Katarzyna, Ignaczak Oliwier, Nikola Lach, Furmańska Agata, Woszczyk Karolina, Jarkowska Zofia, Olejnik Oliwia, Liwandowska Roksana, Gręda Kacper, Urban Maciej, Mazur Katarzyna, Kaziszyn Igor, Urbańczyk Emil, Kozak Eryk.

Klasa VII: Bińkowski Jakub

 

Zdjęcia 155-259 i 348 – 425

 

w Społecznej Szkole Podstawowej im. Lotników Morskich

 kl. IV: Broniszewska Olga - 5,92, Ciesielski Tadeusz - 4,75, Dąbrowska Gabriela - 5,25, Hołub - Sakowski Szymon - 5,25, Kierszniewska Amelia - 5,25, Kierszniewski Kacper -5,50, Kotyza Kinga - 4,92, Lendzian Zuzanna - 5,33, Majewski Igor - 5,17, Młyński Igor - 5,17, Pęcherz Oliwia - 5,83, Segato Krystian - 4,75, Sidło Maciej - 5,25, Sochoń Jagoda - 5,25, Wencel Agnieszka - 5,50.
kl. V: Andryszczuk Aurelia - 5,0, Bartczak Agata - 4,92, Biedrzycka Natalia - 5,33, Chyska Zofia - 5,33, Góral Oliwier - 5,42, Jabłońska Zuzanna - 5,50, Kołazda Emilia - 5,08, Kuś Marika - 5,42, Maj Bartosz - 5,33, Matuszewska Natalia - 4,83, Ziemski Adrian - 5,58.

 kl. VI: Czerniak Paweł - 4,75, Czupajło Dominika - 4,83, Harasimowicz Oliwia - 4,83, Kierszniewska Lena - 5,00, Nowaczyk Jan - 4,83, Sokoliński Krystian - 5,00, Świątkowska Julia - 4,92, Tarkowski Jakub - 5,75, Tomczyk Jakub - 5,25, Tomczyk Kajetan - 5,08, Drzewucka Julia - 4,81, Koliczko Marta - 5,38, Wiśniowska Matylda - . 5,00, Wodziński Hubert - 5,42,
kl. VII: Karczewska Wiktoria - 5,14, Lichocki Oktawian - 4,86, Marciniak Kornel
- 4,79, Staniszewski Aksel - 4,93
Z kl. II gimnazjum: Drzewucka Julia - 4,81, Koliczko Marta - 5,38, Koralewska Julia - 5,06, Pryputniewicz Hanna - 5,25, Pryputniewicz Katarzyna - 5,31.
kl. III gimnazjum: Cholewińska Karolina - 5,36, Ferka Patrycja - 4,79, Kalinowski Karol - 5,07, Łabinowicz Malwina - 4,79, Masłowski Filip - 5,36, Orzechowski Aleksander - 5,21, Przybysz Patrycja - 5,50, Tomczyk Patrycja - 5,64, Wachowska Jolanta - 5,07, Wierzbicki Sebastian - 5,08.

 

Zdjęcie 136

 

w  Miejskim Gimnazjum im. Stanisława Dulewicza

kl. II a - Grodzka Anna -5,31, Nowakowska Maja - 4,94, Tomaszewska Amelia - 5,13

Kl. II b: Połczyńska Laura - 4,88, Szymczak Piotr - 4,80, Wysocki Nikodem - 4,94. Bukowska Julia - 4,88,

Kl. II c: Gałuszewski Krzysztof - 4,75, Górska Roksana - 5,44, Kuriata Zuzanna - 5,13, Piłat Agata - 5,00, Stasiak Aleksandra - 5,00, Podwałka Aleksander - 4,88, Tyfel Adrian - 4,87.

Klasa II d: Fiedorowicz Dominika - 5,06, Jasińska Wiktoria - 4,81, Schulz Zuzanna - 4,75, Strzelecka Martyna - 4,81.

Klasa III a: Rzepka Mateusz - 4,77, Gibuła Natalia - 4,86, Grodz Julian - 5,21, Jazowska Justyna - 5,93, Karska Natalia - 5,08, Miszczuk Julia - 5,36, Musiał Wiktoria - 5,00, Stefańczuk Aurelia - 5,29,

Klasa III b: Sobieraj Wojciech - 4,79, Struś Hanna - 5,00

Klasa III c: Sołtysińska Marlena - 5,50

Klasa III d: Burek Dominika - 5,00, Kuczmarska Aleksandra - 5,29.

Klasa III e: Augustyniak Wiktoria - 4,92, Bednarz Amanda - 4,86, Olszewska Wioleta - 5,21.

Stypendia sportowe:  klasa II: Bednarczyk Aleksander, Walków Filip, Bukowska Julia, Włodarczyk Krystian, Chojniak Jakub, Kociński Oskar, Michorowska Adriana, Podwałka Aleksander, Rybarczyk Róża, Tyfel Adrian, Grodzka Anna, Jazowska Justyna.

Klasa III: Brzezicka Natalia, Dudek Weronika, Pietruszewicz Oliwia, Podlasiewski Gabriel, Sobieraj Wojciech, Struś Hanna, Baraniecka Marta, Gawęda Paulina, Banaś Jakub.

Zdjęcia 265 – 326

 

w  Zespole Szkół im. Stefana Żeromskiego

Paulina Stasiak ( 5,4), Beata Salnik (5,25), Kamil Michalski (5,14), Anna Staniszewska (4,9), Magdalena Zawadka (4,81), Aleksandra Kruszyńska (4,8), Klaudia. Kuklewska (4,8), Aleksandra Smętek (4,82).

Stypenia sportowe:

Wanesa Kącka, Adrian Duszkiewicz, Joanna Zimoch, Agnieszka Michalska, Agnieszka Michalska, Paulina Szymańska, Wojciech Głuszek, Klaudiusz Brugier, Maja Serafin, Natalia Matuska, Ernestyna Brzozowska, Patryk Pieper, Sebastian Turos, Dawid Majchrzak, Maciej Moskwa, Adrian Turos, Gabriel Pawłowski, Anna Rutkowska, Aleksandra Worobiej.

 

Zdjęcie 051

 

Na zdjęciach: darłowscy prymusi

 

 

 

 

 

 

L.W.

Burmistrz nagrodził najlepszych uczniów darłowskich szkółBurmistrz nagrodził najlepszych uczniów darłowskich szkółBurmistrz nagrodził najlepszych uczniów darłowskich szkółBurmistrz nagrodził najlepszych uczniów darłowskich szkół

Zobacz nas na Facebook'u

Polityka prywatności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 

Zgadzam się Nie, chcę dowiedzieć się więcej