Królewskie Miasto Darłowo   Darłowo na Facebook'u Darłowo na YouTube Radio Koszalin Pogoda

Darłowo - Darłówko idealny duet do wypoczywania
linia ozdobna
Królewskie Miasto Darłowo linia ozdobna

Samorząd nagradza sportowców.

Darłowo, 13 lutego 2018 roku

       Już tradycyjnie na początku roku Burmistrz Miasta Arkadiusz Klimowicz honoruje nagrodami zawodniczki i zawodników darłowskich klubów sportowych za  wysokie wyniki sportowe w roku ubiegłym.  Także w tym roku Burmistrz w oparciu o rekomendacje Miejskiej Rady Sportu nagrodził tych przedstawicieli darłowskiego sportu, którzy w 2017r. osiągnęli najbardziej znaczące sukcesy.

Sportowe stypendia Burmistrza  (przez 10 miesięcy 2018r.) otrzymają:

  1.  Daria Pikulik                       Kolarski Klub „Ziemia Darłowska”                   10 x 300 zł
  2. Wiktoria Pikulik                  Kolarski Klub „Ziemia Darłowska”                   10 x 300 zł
  3. Nikola Sibiak                       Kolarski Klub „Ziemia Darłowska”                   10 x 200 zł
  4. Marta Jaskólska                   Kolarski Klub „Ziemia Darłowska”                    10 x 200 zł
  5. Natalia Wieczorek               Darłowski Klub Oyama Karate                           10 x 150 zł

Sportowe nagrody otrzymają:

  1. Natalia Wieczorek                    Darłowski Klub Oyama Karate                       350 zł
  2. Marcel Janiszewski                   Darłowski Klub Oyama Karate                       250 zł
  3. Maciej Urban                            Darłowski Klub Oyama Karate                       250 zł
  4. Konrad Bądyra                          Darłowski Klub Oyama Karate                       250 zł
  5. Tomasz Bartczak                       Darłowski Klub Oyama Karate                       300 zł
  6. Filip Perżyło                              UKS Ashihara Karate Ju Jitsu                         150 zł
  7. Szymon Hołb                             UKS Ashihara Karate Ju Jitsu                         150 zł
  8. Adam Mokwa                            Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    300 zł
  9. Tadeusz Szraiber                       Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    300 zł
  10. Adam Fryc                                 Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    200 zł
  11. Krzysztof Piłat                           Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    200 zł
  12. Jakub Banaś                               Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    100 zł
  13. Jakub Błaszczyk                        Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    200 zł
  14. Oskar Duda                                Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    200 zł
  15. Dawid Kostrzewiński                 Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    200 zł
  16. Łukasz Krakowiak                     Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    200 zł
  17. Krystian Kurzel                          Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    100 zł
  18. Sebastian Lech                           Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    200 zł
  19. Gabriel Podlasiewski                Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”      200 zł
  20. Wojciech Sobieraj                     Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”      300 zł
  21. Jakub Surdel                              Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”    100 zł
  22. Maciej Zbrojewski                    Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”      200 zł
  23. Robert Wiatrzyk                        Klub Sportowy „Stocznia Darłowo M&W”     200 zł
  24. Daria Pikulik                             Klub Kolarski „ Ziemia Drłowska”                  500 zł
  25. Wiktoria Pikulik                        Klub Kolarski „ Ziemia Drłowska”                  500 zł
  26. Nikola Sibiak                             Klub Kolarski „ Ziemia Drłowska”                  350 zł
  27. Marta Jaskólska                         Klub Kolarski „ Ziemia Drłowska”                  350 zł
  28. Pamela Danielczuk                    Klub Kolarski „ Ziemia Drłowska”                  150 zł
  29. Kinga Witkowska                      Klub Kolarski „ Ziemia Drłowska”                  150 zł
  30. Julia Dąbska                               Klub Kolarski „ Ziemia Drłowska”                 150 zł
  31. Klaudia Seremak                        Klub Kolarski „Ziemia Darłowska”                 250 zł
  32. Marlena Karwacka                     Klub Kolarski „Ziemia Darłowska”                 500 zł
  33. Nikola Seremak                          Klub Kolarski „Ziemia Darłowska”                 250 zł
  34. Nikola Wielowska                      Klub Kolarski „Ziemia Darłowska”                 250 zł
  35. Aleksandra Kowalska                 Klub Kolarski „Ziemia Darłowska”                 200 zł

 

Uroczyste wręczenie nagród i stypendiów sportowych nastąpi 20 lutego 2018r. o godz. 11:00 w Urzędzie Miasta.

SR

Zobacz nas na Facebook'u

Polityka prywatności

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

 

Zgadzam się Nie, chcę dowiedzieć się więcej