Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Remis w Trzebiatowie

Kolejna sobota, 22 maja, i wyjazd do zawsze groźnej Regi Trzebiatów. Ostatnie kilka meczów pozwoliło zespołowi Regi awansować na 6. miejsce w tabeli. Zbiegło się to z kilkoma nieobecnymi w składzie MKS-u, a więc zapowiadało się na trudny mecz.

Mimo to nasi piłkarze rozpoczęli ze sporym impetem, dyktując warunki gry. Dało to efekt w 23. minucie spotkania, kiedy po bramce Florkiewicza objęliśmy zasłużone prowadzenie. Rozdrażniło to gospodarzy, ich ambitne ataki doprowadziły, jeszcze przed przerwą, do remisu 1:1.

W drugiej połowie nasz zespół zagrał nieco słabiej, co do końca starali się wykorzystać piłkarze Regi. Na szczęście ich starania nie przyniosły efektu i z tego trudnego terenu wywozimy jakże cenny punkt.

Po tej kolejce ścisk w tabeli przeogromny. 6. Rega ma 46 punktów, zaś 7-ty Mechanik punktów 40. Darłovia na 9. miejscu, wespół z dwoma innymi zespołami.

W środę znowu wyjazd, na trudny teren w Postominie, gdzie w Derbach Powiatu powalczymy z tamtejszą Wieżą. Trzymamy kciuki.