Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Startuje KIPSTA IV Liga

Oczywiście na własnym boisku, bo ligę nasi piłkarze zainaugurowali tydzień temu, na boisku Zefira Wyszewo. Remis wywieziony z terenu beniaminka ligi jest dobrym wynikiem. Ambitni gospodarze wyrwali nam dwa punkty już w doliczonym czasie gry. Do przerwy strzały Fastyna i Florkiewicza dawały nam spokojne prowadzenie. Zefirki kontakt złapały tuż po przerwie, zaś punkt w 92. minucie meczu.

W sobotę, na Sportową zawita drużyna Olimpu Gościno. Mecz o godzinie 17:00.

W poprzednim sezonie wygraliśmy z tą ekipą 2:1 na wyjeździe, osiągając remis 2:2 na swoich włościach. W poprzednią sobotę Olimp gościł Vinetę Wolin, i poległ sromotnie 0:5.

Darłovia sygnalizuje nam kilka roszad w składzie. Odeszli: Wiktor Sawicki (Gwardia), młody Krystian Ryfa (Chojniczanka), Oskar Kaźmierczak (Kotwica). Artur Maciąg i Tomek Szopiński wzięli pod opiekę trenerską II zespół Darłovii (o nim wkrótce).

Wzmocnienia, to: Paweł Muzyka (18 lat, pomocnik), Szymon Siarnecki (22 lata, pomocnik), Michał Turkacz (21 lat, bramkarz), Bartosz Stankiewicz (18 lat, napastnik).

Trenerem jest oczywiście Mateusz Kaźmierczak, a kierownikiem drużyny Jerzy Łańko.

Polecamy braci kibicowskiej ten mecz. Inauguracja, jak zawsze, rzeczą ważną. Miejmy nadzieję, że nasi piłkarze powalczą o pełną pulę punktów, i zrobią to w dobrym stylu. Powodzenia.